Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

The Dog House Megaways

Grać
Grupa psów powraca na bębny w kasynie online Wazamba Poland z wieloma dodatkowymi smakołykami, którymi wszyscy wiemy, że psy uwielbiają się dzielić. Jednak te pieski i tym razem przynoszą więcej linii wypłat niż większość może obsłużyć, a także różnorodne funkcje bonusowe, które sprawiają, że wygrana z szalonego szczekania jest czymś więcej niż tylko przypadkiem. Dzięki dwóm funkcjom darmowych obrotów do wyboru, a także systemowi bębnów automatu Megaways, gracze z pewnością nie pomylą się, jeśli zakręcą bębnami tego spinnera przez kilka rund. A teraz koniec z głupimi metaforami, zobaczmy, co ten sequel oryginału ma dla nas w zanadrzu.

Informacje o The Dog House Megaways

Być może słyszałeś już o systemie bębnów Megaways używanym w automacie online The Dog House Megaways, ale jeśli nie, szybko to wyjaśnimy. Wszystkie automaty online mają określoną liczbę linii wypłat, na których bębny mogą tworzyć zwycięskie kombinacje. W Megaways na bębnach może znajdować się do 117 649 linii wypłat, co jest szaloną liczbą. Musisz zamknąć tę całkowitą liczbę poprzez rozgrywkę i lądowanie wygranych, ale znacznie ułatwiają one lądowanie wygranych. Najwyższa kwota, jaką gracze będą mogli postawić, to 100 GBP, co spodoba się graczom o wysokich stawkach, podczas gdy gracze, którzy lubią zaczynać od niskich stawek i pracować w górę, mogą obstawiać już od 20 pensów, co jest bardzo wygodne.

Studio, które wyprodukowało The Dog House Megaways to Pragmatic Play i jest to kontynuacja hitowego automatu online The Dog House z 2019 roku. Historia opowiada o czterech futrzastych przyjaciołach i ich poszukiwaniu najlepszych zwycięskich kombinacji. Pragmatic Play wydaje się specjalizować w grach o tematyce zwierzęcej z animacjami, które wywołują uśmiech na twarzy - The Great Chicken Escape i Treasure Horse przychodzą na myśl. W dzisiejszych czasach większość z nas gra na urządzeniach mobilnych, więc z przyjemnością dowiesz się, że oprogramowanie działa bardzo płynnie.

Funkcje i symbole

Ikony na bębnach są prawie takie same jak w oryginale, który został wydany w zeszłym roku, więc jeśli jesteś zaznajomiony z The Dog House, będziesz dokładnie wiedział, czego się spodziewać. Symbole są podzielone na nisko i wysoko płatne, przy czym nisko płatne są karty do gry 10, J, Q, K i A. Ikony, które zwiększają kwotę wypłat, są związane z psami. Są to kość, obroża, parówka, mops, Yorkshire terrier i uśmiechnięty rottweiler. Rottweiler jest najlepiej płatną z podstawowych ikon, ale istnieją dwa inne symbole specjalne, które przynoszą poważną wartość.

Pierwszym symbolem specjalnym jest dziki symbol, który działa jak dowolny z symboli podstawowych, jeśli jest to konieczne do utworzenia zwycięskiej kombinacji. Jedynym symbolem, który nie może zastąpić symbolu wild, jest symbol scatter, który otwiera drzwiczki budy, umożliwiając otrzymanie premii.

Premie i jackpoty

Wróćmy szybko do symbolu wild. Jeśli jest on częścią wygranej, do wygranej może zostać dodany losowy mnożnik 2x lub 3x. Symbole wild odgrywają również rolę w głównej funkcji bonusowej - grze darmowych obrotów, a dokładniej 2 z nich. Aby jednak móc wybrać jedną z tych gier, musisz wylądować 3, 4, 5 lub 6 symboli scatter w jednym obrocie. Następnie będziesz mieć możliwość wybrania Stucky Wilds Free Spins lub Raining Wilds Free Spins. Będzie to dość trudny wybór, ponieważ opcja Sticky zapewnia mniej obrotów, ale kosztem dzikich symboli, podczas gdy opcja Raining zapewnia więcej obrotów, ale mniej dzikich ikon. Tak czy inaczej, obie opcje są pełnowartościowymi funkcjami bonusowymi.

Zagraj w slot The Dog House Megaways

The Dog House Megaways to kolejny z serii automatów wideo online, które zapewniają tak wiele możliwości wygranej. Wybór 2 darmowych spinów dodaje trochę powitalnej interaktywności, a mnożniki, symbole wild i zabawny motyw tworzą świetny przepis. Dodaj do tego Megaways, a gra stanie się prawdziwym samcem alfa.

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS