Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Space Wars

Grać
Space Wars to automat wideo w kasynie online Wazamba Poland, którego fabuła rozgrywa się na 5 bębnach z udziałem 15 symboli gry odpowiadających tematyce kosmicznej. Ten automat nie jest pełną kopią słynnego filmu: jest raczej alternatywną wersją dobrze znanej historii. Obecność 40 linii gry sprawia, że ​​gra jest żywa i ekscytująca.

Producentem tego fantastycznego automatu do gier (bębnowy automat wideo) jest NetEnt. Pracownicy organizacji uwzględnili wszystkie życzenia użytkowników podczas opracowywania oprogramowania gry. Stało się to powodem popularności Space Wars. Miał na to wpływ także fakt, że odsetek wypłat sięga tu 96,8.

Jak grać na automacie

Lot do przygody hazardowej na automacie Space Wars rozpoczyna się od ustalenia wielkości zakładu. Możesz obstawiać od 0,01 $ do 5 jednostek konwencjonalnych na jednej linii. Zatem maksymalny zakład w grze może wynieść 200 dolarów (pod warunkiem, że zaangażowane są wszystkie linie).

Zarówno lot gwiezdny, jak i automat Space Wars zapewniają tryb automatyczny, w którym możesz przekazać kontrolę nad procesem i zrelaksować się, oglądając spiny.

A dla nowych graczy specjalnie opracowano wersję demonstracyjną gry. Nie musisz obstawiać prawdziwych pieniędzy: to fantastyczny automat, więc waluta również jest fałszywa. Wersja demonstracyjna jest dobra do treningu umiejętności gry, ale nie będziesz w stanie na niej zarobić.

Gra na automacie Space Wars jest łatwa dzięki wygodnemu panelowi sterowania, zrozumiałemu nawet dla początkujących graczy. Znajdują się na nim najważniejsze klawisze:

  • okrągły przycisk na środku ekranu rozpoczyna obrót;
  • klawisz poziomu odpowiada za zakład spinowy;
  • Przycisk Wartość monety pozwala wybrać wartość monet.
  • Zakład maksymalny konfiguruje grę pod kątem zakładów maksymalnych;
  • Przycisk Zagraj w tabelę otwiera graczom informacje o tabeli wypłat;
  • Klawisz Auto play odpowiada za włączenie automatycznego trybu gry.

Symbole i współczynniki

Space Wars to automat z 15 symbolami tematycznymi. Wśród nich są zarówno obrazy zwykłe, jak i specjalne. To dziki symbol - napis Wild. Sam w sobie nic nie jest wart, ale w połączeniu z innymi ikonami może przynieść sporo pieniędzy. Taki symbol może pojawić się tylko na równych bębnach.

Oprócz niego w grze nie ma już żadnych symboli specjalnych, takich jak symbol scatter. Zamiast tego istnieje wiele powszechnych symboli, które gdy spadną 3, 4 lub 5 takich samych obrazów, przynoszą pożądany dochód.

  • Małe okrągłe potwory - od 4 do 60 monet.
  • Potwory są jak ośmiornice – od 20 do 400.
  • Trójokie potwory - od 10 do 175.
  • Czerwony Kryształ Galaktyczny - od 30 do 1000.

Darmowe spiny

Automat Space Wars oferuje darmowe spiny. Ale ponieważ sama gra jest nietypowa, ta opcja również jest nietrywialna. Tutaj, gdy jakakolwiek kombinacja stanie się zwycięska, wszystkie znajdujące się w niej symbole trafiają do kolby, w której odbywa się proces ich reprodukcji. Następnie wszystkie wracają na bębny i następuje kolejny darmowy obrót

Jumppoty

Na progresywny jackpot w automacie Space Wars nie trzeba niestety liczyć.

Gra ryzykowana

W Space Wars nie ma możliwości pomnożenia wygranych dzięki grze ryzyka. Dlatego po udanej rundzie wygrane po prostu trafiają na konto depozytowe gracza.

Gra bonusowa

W Space Wars nie ma gry bonusowej.

Wnioski

Space Wars to automat, który zasługuje na szczególną uwagę, choćby ze względu na duży maksymalny rozmiar zakładu, którym nie mogą się pochwalić Pipilka, Blade, Cannon i inne automaty.

Ponadto liczba linii gier w slocie Space Wars jest gorsza niż w przypadku The Ming Dynasty, Gnome, Gladiator, Book of Ra, Sharky, Magic Princess, Diamond Trio i innych.

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS