Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Sevens and Fruits

Grać
Współczesne możliwości grafiki komputerowej robią wrażenie, jeszcze bardziej zaskakujące jest to, że automat Sevens And Fruits firmy Playson znajduje się na liście nowości 2018 roku w Wazamba Casino. Sevens and Fruits, które twórca wykorzystał jako elementy, to tradycyjny zestaw automatów w stylu retro. Tylko przejrzysta, kolorowa grafika i wygodny panel sterowania zdradzają nowoczesność tego programu. Nie wiadomo, czy popularność gadżetów podsunęła pomysł wypuszczenia takiego modelu, czy też wynika to z rosnącego zainteresowania grami w wersji retro. Jednak popularność nowości pokazuje, że urządzenie do gier naprawdę zasługuje na uwagę.

Główna runda gry

Stylizacja na samochód retro jest utrzymana niemal we wszystkim. Tradycyjnie automat online ma tylko pięć aktywnych linii na pięciu bębnach. Główną zwycięską kombinacją jest trio identycznych symboli po lewej stronie siatki gry. Wyjątkiem jest obraz z wiśnią, znowu zgodnie z tradycją. Wystarczy, że połączą się w pary, aby przynieść graczowi pieniądze. Nie ma żadnych dodatkowych sposobów na zwiększenie kwoty otrzymanej z gier na liniach: natychmiast po zatrzymaniu się bębnów i wyświetleniu wszystkich zwycięskich kombinacji wszystkie zgromadzone środki są przekazywane na konto gry automatu.

Podobnie jak wszystkie produkty Playson, automat jest prezentowany w wersji demonstracyjnej i trybie gry na prawdziwe pieniądze. Mechanika wersji jest identyczna: pozwala ćwiczyć, opracowywać strategie i testować poziom zwrotu. RTP nie został oficjalnie ogłoszony, ale testerzy obliczyli, że wskaźnik wynosi 96,5%. Dla dzisiejszej branży hazardu online poziom ten nie jest maksymalny, ale powyżej średniej.

Tabela wypłat

Retro-sloty są interesujące nie tylko ze względu na uproszczoną rozgrywkę i niskie zapotrzebowanie na zasoby urządzenia, ale także ze względu na równomierność zwrotów z przewijania. Brak gier bonusowych i rund ryzyka przynosi przede wszystkim zwrot właśnie ze spinów. Dla kombinacji na liniach możesz otrzymać:

  • 200 równowartości zakładu na 5 wiśni, śliwek, pomarańczy i cytryn;
  • 500, jeśli upuści się je za linię, przyniesie winogrona i arbuzy;
  • 5000 da 5 czerwonych siódemek – jest to jackpot warunkowy;
  • 250 monet warunkowych przyniesie gwiazdki, stojąc w dowolnej pozycji.

Gra bonusowa

Jedynym symbolem specjalnym, wstępnie nazwanym Scatter, jest ikona gwiazdki. Scatter gra na dowolnej pozycji na polu, ale te kombinacje nie przynoszą darmowych spinów ani żadnych innych nagród. W automacie Sevens And Fruits nie ma również gier bonusowych. Cała gra skupia się na przewijaniu, co sprawia, że ​​wygrane na tym slocie są przewidywalne i mniej zależne od szczęścia.

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS