Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Razor Shark

Grać

Recenzja automatu Razor Shark

Razor Shark to automat stworzony przez Push Gaming i jest to szalenie nieprzewidywalna maszyna. Gra jest rozgrywana na polu 5x5. Minimalny zakład do gry w Wazamba casino wynosi 10 PLN. Bonusy i funkcje obejmują wygrane pieniężne w złotych monetach, a także darmowe spiny z nieograniczonym mnożnikiem.

Kolejnym pozytywnym czynnikiem podczas gry w Razor Shark jest to, że możesz cieszyć się grą w duży sposób (10000 PLN na obrót). Dostępna jest również funkcja Autoplay, w której można wybrać do 100 obrotów i ustawić limit strat, aby zatrzymać automatyczne obroty.

Wygląd i motyw automatu online Razor Shark

Chwyć swój sprzęt do pływania i przygotuj się na nurkowanie w głębinach morskich w slocie Razor Shark. Osadzony głęboko w oceanie, zabierze cię na ekscytującą podwodną przygodę, której oczywiście mogą towarzyszyć kłopoty w postaci rekinów. Rekiny są jednak całkiem przyjazne. W końcu mogą dać ci złote monety, a one są dobre dla wygranych!

Dzięki oszałamiającemu projektowi i animacji Razor Shark jest dostępny na urządzeniach mobilnych i tabletach. Jeśli grasz na smartfonie, pokochasz tryb portretowy, który sprawia, że bębny idealnie pasują do ekranu. Tym samym mobilny slot Razor Shark to jedna z najlepszych gier graficznych, z jakimi mieliśmy ostatnio do czynienia.

Funkcje bonusowe

Razor Shark slot posiada 4 funkcje bonusowe. Odkryjesz tutaj mistyczne rzędy oraz funkcję Shift and Reveal, która pokazuje cenne symbole lub złote rekiny. Jeśli pojawią się złote rekiny, do gry wchodzi funkcja Razor Reveal, która może zapewnić nagrody w wysokości do x2500 zakładu. Między innymi możesz także uzyskać darmowe obroty, jeśli symbol bonusu pojawi się na dowolnej pozycji. Może to prowadzić do nieograniczonych wygranych w każdym darmowym obrocie.
- Funkcja Mystic Rows + Shift i Reveal
Gdy na bębnach pojawią się Mystic Rows, zobaczysz symbole wodorostów, które mogą wylądować w dowolnym miejscu na bębnie.
Gdy się pojawią, uruchamiają również funkcję przesunięcia i otwarcia. Otwiera ona Mystic Rows, odsłaniając symbole wygrywające lub symbole złotego rekina (rekina o najwyższej wartości innej niż Wild) w celu uzyskania większych wygranych.

- Funkcja Razor Reveal
Gdy w Mystic Rows pojawią się symbole złotego rekina, uruchomiona zostanie funkcja Razor Reveal. W ten sposób każda pozycja symbolu w tajemniczym rzędzie zostanie obrócona, dając monety reprezentujące mnożnik zakładu (do x2500) lub obroty darmowe.

Darmowe obroty

Darmowe obroty w slocie Razor Shark są aktywowane po zdobyciu 3 lub więcej symboli scatter. Każdy dodatkowy symbol scatter zapewnia 1 dodatkowy darmowy obrót. W ten sposób w grze bonusowej zarówno bębny 2, jak i 4 zostaną wypełnione mistycznymi rzędami. Ponadto podczas darmowych obrotów do wszystkich wygrywających kombinacji stosowany jest mnożnik.
Począwszy od 1x, mnożnik wzrasta za każdym razem, gdy aktywowana jest funkcja przesunięcia i ujawnienia. Ponieważ maksymalna wygrana jest nieograniczona, maksymalna wygrana, jaką widzieliśmy w slocie online Razor Shark, to 50 000-krotność zakładu na darmowy obrót.

Darmowe obroty mogą również uruchomić funkcję Razor Reveal, która może zapewnić nagrody pieniężne do 2500-krotności stawki. Możesz także zobaczyć miny +1, które powodują przesunięcie mistycznych rzędów o 1 pozycję w górę.

Automat Razor Shark: Podsumowanie

Razor Shark slot to gra, która nigdy nie zawodzi, jeśli chodzi o łączenie różnych funkcji bonusowych w jedną całość. Darmowe obroty, Mystic Rows, Shift i Opening są zintegrowane, aby zapewnić maksymalną wygraną x50000. Trzeba przyznać, że fajnie jest zobaczyć wyraz swojej twarzy, gdy maksymalny mnożnik zostanie osiągnięty, a także przy świetnym zakładzie!

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS