Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Pinata Popper

Grać
Firma Relax Gaming otwiera sezon meksykańskiego festiwalu na stronie kasyna online Wazamba pl. W urządzeniu Pinata Popper Dream Drop użytkownicy będą mogli zanurzyć się w atmosferze zachwycających wakacji z nieziemskimi elementami. Możesz grać w najlepsze automaty online za darmo, aby dowiedzieć się więcej o rozgrywce w praktyce. Urządzenie wyróżnia się dużą ilością dodatkowych funkcji. Ma także niesamowity potencjał, jackpot aż do x10 000 i procent zwrotu na poziomie 96,15%.

Projekt projektu autorstwa firmy Relax Gaming

Podczas pierwszego uruchomienia gracze od razu zwrócą uwagę na wygląd zewnętrzny modelu. Możesz bezpłatnie sprawdzić automaty do gier online, aby zobaczyć jasny styl oprogramowania. Na tle tajemniczego miasta wieczorem odwiedzający trafiają na meksykański festiwal. Na polu 7x7 dostępna jest szeroka gama elementów. Na przykład można tu zobaczyć następujące symbole:

 • sombrero;
 • taco;
 • papryczka chili;
 • tequila.

Wszystkie te zdjęcia przypomną graczom meksykańskie święta. Ale mistyczny element automatu Pinata Popper Dream Drop dodają kolorowe czaszki. Jeśli grasz na automatach za darmo, możesz dowiedzieć się jeszcze więcej o mistycznej kulturze tego regionu. Bohaterowie wprowadzą Cię w tajemnice innego świata i dadzą niewyobrażalne skarby.

Proces gry na urządzeniu

Przyznawanie nagród w automacie firmy Relax Gaming odbywa się poprzez tworzenie klastrów. Jeśli wypadnie grupa 5 lub więcej identycznych symboli, elementy znikają z ekranu. W ich miejsce oprogramowanie tworzy nowe obrazy. Możesz grać na automatach bez rejestracji, aby zapoznać się z podstawową rozgrywką. Niestety urządzenie nie posiada symbolu Wild. Ale jest tu kilka interesujących dodatkowych opcji.

Pierwsza funkcja związana jest z wyglądem czaszek. Zdjęcia w różnych kolorach mogą przynieść ciekawe nagrody. Wiele darmowych automatów kasynowych Melbet gwarantuje uczestnikom możliwość otrzymania dodatkowych prezentów. Oto, co dają czaszki w automacie Pinata Popper Dream Drop:

 • niebieski - otwiera symbole po przekątnej;
 • zielony — pokazuje położenie pionowe i poziome;
 • czerwony – odsłania wszystkie elementy wokół;
 • pomarańczowy - daje mnożenie od x2 do x5.

Kolejna opcja wiąże się ze zrzuceniem 3 lub więcej zawodników. Znak B w tytule spełnia tę rolę doskonale. Uruchamia licznik na 3 obroty. Podobnie jak najlepsze darmowe automaty tego typu, maszyna resetuje obroty, gdy pojawią się specjalne elementy. Nagroda zależy od jakości zdjęć na boisku. Nawiasem mówiąc, funkcję bonusową można kupić za x70 kwoty zakładu.

Sam bonus Dream Drop będzie dość interesujący dla graczy. Można go aktywować niezależnie w dowolnym momencie. Z jego pomocą możesz zarobić bonus bez depozytu w kasynie Gama. Pomysł jest taki, że na polu 5x3 będzie 15 zamkniętych czaszek. Gracze mają do dyspozycji 5 opcji jackpota: od 1 EUR do 500 000 EUR. Głównym celem jest otwarcie 3 komórek o tej samej zawartości. Pierwszy odblokowany jackpot zostanie dodany do salda.

Jak obstawiać w automacie

Dla zainteresowanych możliwościami urządzenia rozgrywka nie będzie stanowić problemu. Najpierw musisz zarejestrować się w kasynie. Możesz wybrać oficjalną stronę Melbet lub inne popularne projekty. Następnie musisz doładować swoje konto, aby móc grać w grę z prawdziwym ryzykiem. A potem będzie:

 • znajdź na czole urządzenie Pinata Popper Dream Drop;
 • otwórz miejsce na swoim urządzeniu;
 • wybierz wielkość zakładu;
 • zacznij robić spiny na prawdziwe pieniądze.

Wszystkie wyniki wirowania zostaną natychmiast wyświetlone na ekranie. W kasynach takich jak Melbet automaty do gry regularnie oferują duże wygrane. Aby zwiększyć swoje szanse, możesz skorzystać z aktualnych bonusów od samej marki. Zaleca się także wstępną ocenę oprogramowania w trybie demonstracyjnym.

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS