Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Money Train 2

Grać

O grze

Wybierz się na przejażdżkę pociągiem w Wazamba Casino pl i wygraj aż do 50 000-krotności swojej stawki w automacie Money Train 2 firmy Relax Gaming! Odblokuj wóz z pieniędzmi, zakręć bębnami i ponownie poprowadź pociąg towarowy z piekła rodem w tej ulepszonej wersji oryginalnego pociągu z pieniędzmi.

Opcje zakładów

Money Train 2 to automat w stylu zachodnim osadzony w pociągu towarowym pełnym ekscytujących nagród. Bębny ułożone są w układzie 5x4, który można dodatkowo rozszerzyć w grze bonusowej. W grze głównej siatka zawiera 40 linii wygrywających oraz dwa symbole specjalne: dziki i scatter. Dziki symbol może zastąpić dowolny inny symbol, tworząc zwycięską kombinację, z wyjątkiem symbolu bonusowego.

Jednak cała gra niewątpliwie koncentruje się wokół symbolu bonusowego, który ma kilka funkcji i różne kształty. Może uruchomić funkcję respin, a także grę bonusową.

Wylądowanie co najmniej 2 symboli bonusowych w dowolnym miejscu na bębnach uruchamia funkcję respin, podczas której bębny obracają się, aż do uformowania zwycięskiej kombinacji. Dodatkowo 2 symbole bonusowe odblokowują losowe mnożniki, które sumują się i zwiększają z każdym nie wygrywającym spinem.

Jeśli uda Ci się zebrać 3 lub więcej symboli bonusowych, uruchomisz rundę bonusową Money Cart. Cała siatka zamieni się w puste pole z 3 darmowymi spinami, na którym mogą wylądować tylko symbole bonusowe z losowym mnożnikiem od 1 do 10 razy. Istnieje również złoty symbol bonusowy, który robi to samo, ale ma wyższy mnożnik od 20x do 200x. Jeśli podczas zakręcenia uda Ci się trafić co najmniej jeden symbol, liczba darmowych spinów zostanie zresetowana do 3.

Dodatkowo zapełnienie całego bębna symbolami odblokuje dodatkowe bębny po bokach. W ten sposób możesz odblokować ogromną siatkę gry 7x4.

Oprócz symboli bonusowych, gra bonusowa z darmowymi spinami jest wypełniona innymi specjalnymi symbolami, które mają swoje własne, unikalne funkcje.

  • Płatnik – dodaje swój własny mnożnik do każdego innego symbolu na polu gry
  • Kolekcjoner - zbiera wszystkie wartości mnożników na boisku
  • Snajper — losowo wybieranych jest od 3 do 8 postaci, a ich mnożnik jest podwajany
  • Nekromanta — ożywia wszystkie inne postacie, aby reaktywować ich zdolności.
  • Reset Plus - zwiększa liczbę darmowych spinów o +1

Niektóre symbole specjalne mają również trwałą wersję, która sprawia, że ​​są lepkie i aktywują ich zdolności przy każdym obrocie. Wersje zaawansowane nazywane są Persistent Payer, Persistent Sniper i Persistent Collector.

Jeśli wypełnisz całe pole gry 7x4 i nie będą już możliwe żadne dalsze obroty, runda bonusowa zakończy się, ale otrzymasz nagrodę 500-krotniejszą oprócz tego, co już zebrałeś. Gra bonusowa w Money Train 2 jest niezwykle bogata, ale dość trudno ją znaleźć. Na szczęście Relax Gaming zawiera funkcję zakupu premii, którą możesz kupić, aby pominąć główną grę za 100-krotność zakładu.

Wniosek

Najlepszą częścią slotu Money Train 2 jest super zabawna gra bonusowa z mnóstwem funkcji, które naprawdę trzymają Cię w napięciu. Chociaż początkowe 3 darmowe spiny mogą nie wydawać się wystarczające, opcja ponownego uruchomienia zdarza się dość często i zapewnia dłuższą rozgrywkę. Jednakże specjalne symbole czynią tę grę tak ekscytującą. Oglądanie rozwoju sytuacji jest niezwykle zabawne i stresujące.

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS