Grupa SAS w Polsce

   
 

 

 

 

 

 

 

SAS Cargo zwiększa zakres swoich działań we Włoszech

Począwszy od jesieni 2003 roku SAS Cargo zwiększył swoje możliwości przewozowe i liczbę lotów na trasach do północnych Włoch. Jest to rezultat postanowienia SAS o zwiększeniu liczby destynacji w tym regionie poprzez włączenie Bolonii i Wenecji.

„Dzięki licznym połączeniom pomiędzy uprzemysłowionymi rejonami północnych Włoch i Skandynawii mamy możliwość zaspokojenia popytu na dostawy towarów wymagających dostarczenia w określonym czasie. Jesteśmy też w stanie zaoferować naszym klientom z Azji i USA szybką i rozległą sieć destynacji w jednym z najważniejszych regionów przemysłowych południa Europy”, mówi Peter Grenlund, prezes i dyrektor zarządzający SAS Cargo Group A/S.

Nowe destynacje

Od 3 listopada 2003 SAS Cargo odbywa pięć lotów tygodniowo do Bolonii, a od lata 2004 roku siedem lotów tygodniowo do Wenecji. W sumie, od lata 2004 SAS Cargo będzie przewoził ze Skandynawii towary do najważniejszych destynacji w północnych Włoszech ponad 50 razy w tygodniu.

Od 1 listopada 2003 roku SAS Cargo ma bezpośrednie połączenie z Mediolanem (Milano Malpensa i Milano Linate) Bolonią i Rzymem, do których w lecie 2004 dołączy Wenecja.

wersja do druku  wersja do druku

 

www.sascargo.com

www.staralliance.com

© Copyright Rekta Consulting 2004