Grupa SAS w Polsce

   
 

 

 

 

 

 

 

[2003-09-16]

SAS Cargo zdobywa nowy kontrakt

Wysoka jakość obsługi, prostota i wzajemne zaufanie były kluczowymi kryteriami, które zadecydowały o tym, że firma Volvo Logistic AB zdecydowała się rozszerzyć swoją współpracę z SAS Cargo. Dla SAS Cargo oznacza to zwiększenie przewozu produktów Volvo z i do Japonii o około 70 procent.

Volvo Logistic stawia bardzo wysokie wymagania dotyczące jakości, szczególnie dużą wagę przywiązując do precyzji dostaw. SAS Cargo całkowicie spełnia te warunki. „Jakość jest jednym z powodów, dla których tak duże firmy jak Volvo, wybierają nasze usługi”, powiedział Ulf Strömbäck, Key Account Manager w SAS Cargo.

W 2002 roku firma Volvo Logistic, we współpracy z Kintetsu World Express, zawarła z SAS Cargo dwuletni kontrakt na transport samochodowych urządzeń elektronicznych na trasie z Osaki do Geteborga, gdzie Volvo ma swoją siedzibę.

Firma Volvo Logistic współpracuje pracuje z Volvo Group, Volvo Car i Ford Group. Około 15 procent transportu Volvo Logistic to obecnie przewozy drogą lotniczą.

SAS Cargo oferuje usługi przewozowe na trasach azjatyckich, wykonując blisko 40 bezpośrednich lotów tygodniowo. Dzięki trasie przelotowej nad Syberią SAS Cargo jest najszybszym przewoźnikiem mającym połączenia z tym regionem.

SAS Cargo obsługuje cztery kluczowe kierunki azjatyckie, latając codziennie do Pekinu i Tokio oraz sześć razy w tygodniu do Bangkoku i Singapuru. Przewóz towarów drogą lotniczą odbywa się także na trasach do Osaki i Hongkongu, a łączna wielkość przewozów do Azji wynosi ponad 600 ton tygodniowo.

wersja do druku  wersja do druku

 

www.sascargo.com

www.staralliance.com

© Copyright Rekta Consulting 2004