SAS w Polsce

   

 

 

 

Skandynawskie Linie Lotnicze SAS w Polsce

Skandynawskie Linie Lotnicze SAS -

Skandynawskie Linie Lotnicze SAS w Polsce reperezentuje SAS Country Manager - Wanda Brociek.
W Warszawie SAS działa od 1957 roku, w Gdańsku od 1993, w Poznaniu od 1995.Polska dobrze skomunikowana ze Skandynawią dzięki Liniom SAS

Największym hub-em linii SAS jest Kopenhaga (lotnisko Kastrup), z którą linie utrzymują regularne połączenia lotnicze.

Obecnie SAS w Polsce oferuje bezpośrednie rejsy do Kopenhagi z Gdańska, Poznania, Krakowa, Wrocławia i Warszawy oraz z Gdańska do Oslo (lotnisko Gardermoen)i Sztokholmu (lotnisko Arlanda). Łącznie SAS oferuje połączenia do ponad 60 skandynawskich miast.

Dzięki tak rozwiniętej siatce, pasażerowie zyskują jeszcze więcej dogodnych połączeń nie tylko do Skandynawii, ale również do wielu miast w Europie, Azji i w Stanach Zjednoczonych: Pekinu, Tokio, Bangkoku, Dubaju, Chicago, Nowego Jorku i Waszyngtonu.
Przeloty do wymienionych miast odbywają się przez Kopenhagę – jedno z najbardziej przyjaznych lotnisk: łatwe do przesiadki, kameralne, określane jako „ciche”, wielokrotnie nagradzane.

Dzięki współpracy z partnerami z lotniczego sojuszu Star Alliance, pasażerowie SAS mogą kontynuować dalszą podróż do odległych zakątków Stanów Zjednoczonych, Azji a nawet do Australii.

SAS cały czas wprowadza nowe udogodnienia dla podróżnych, które mają zarówno usprawnić proces zakupu biletu, jak i zoptymalizować czas podróży. 22 godziny przed wylotem, pasażerowie mogą samodzielnie odprawić się przez Internet lub w telefonie komórkowym, kartę pokładową można wydrukować w biurze lub w domu albo otrzymać ją na telefon komórkowy.

Jako tradycyjna linia lotnicza, SAS ląduje tylko na głównych lotniskach oraz zapewnia swoim pasażerom: możliwość bezpłatnego nadania bagażu – 1 sztuka max. 23 kg (w klasie serwisowej Go), 2 sztuki do 23 kg w Plus i 2 sztuki do 32 kg w Business oraz 1 sztuka bagażu podręcznego do 8 kg, 25% zniżki dla dzieci, bezpłatną rezerwację miejsca w samolocie.

We wrześniu 2010 r Skandynawskie Linie Lotnicze SAS wprowadziły na polski rynek SAS Credits - nowy program skierowany do małych i średnich firm, pozwalający zoptymalizować koszty podróży służbowych.

Od 1992 roku, swoim stałym klientom, SAS oferuje program SAS EuroBonus. Uczestnictwo w tym programie daje wiele korzyści. Za każdy przelot SAS-em lub inną linią zrzeszoną w Star Alliance, pasażerowie otrzymują punkty, które następnie mogą być wykorzystane na bezpłatny przelot, pobyt w hotelu, wynajem samochodu czy zakupy w sklepie internetowym SAS EuroBonus. Klienci posiadający karty o najwyższym statusie otrzymują szereg dodatkowych przywilejów.


 

www.flysas.pl

 

www.flysas.pl

 

www.sascargo.com

 

© Copyright Rekta Consulting 2016